
Universeel TBE-3M Waterpasbaak 300cm

Uw winkelwagen is leeg



Hoogtemetingen:
De achterzijde van deze waterpasbaak is voorzien van een doorlopende hoogteschaal die speciaal is ontworpen om direct de werkelijke hoogte van de uitgeschoven baak af te lezen. In tegenstelling tot waterpasbaken met een standaard 0-300 cm of 0-500 cm schaalverdeling, loopt de nummering mee met de uitschuifbare delen. Hierdoor kunt u tijdens het uitschuiven eenvoudig en snel de actuele baakhoogte aflezen, wat het instellen van laserhoogtes en andere meetwerkzaamheden een stuk gemakkelijker maakt. De afleeswaarde geeft direct de totale uitgeschoven hoogte van de baak weer.
Direct de totale hoogte afleesbaar
Tijdens het uitschuiven ziet u meteen op welke hoogte de baak staat, zonder te hoeven rekenen of afzonderlijke segmenten op te tellen.
Sneller werken
De gewenste hoogte kan eenvoudig worden ingesteld door de baak uit te schuiven tot de benodigde afleeswaarde zichtbaar is.
Minder kans op fouten
Omdat de schaal direct de uitgeklapte hoogte weergeeft, worden rekenfouten en verkeerde interpretaties van de segmentverdeling voorkomen.
Ideaal voor lasertoepassingen
Bij het bepalen van ophanghoogtes, plafondhoogtes of laserreferenties is de actuele (totale) baakhoogte direct zichtbaar.
Gebruiksvriendelijker in de praktijk
Vooral bij regelmatig in- en uitschuiven van de baak is deze schaalverdeling sneller en overzichtelijker dan een standaard 0-300 cm of 0-500 cm verdeling.
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.